Konsultacje Online
Napisz do nas

Press Room

Od samego początku prowadzenia działalności, tj. od 2000 roku, Nasza Kancelaria, działając najpierw pod firmą „Kancelaria Radców Prawnych Stopczyk & Mikulski” (której nasza Kancelaria jest kontynuatorem w zakresie doradztwa korporacyjnego), a od maja 2015 roku pod firmą „Kancelaria Radców Prawnych Stopczyk & Wspólnicy” dba o to, aby świadczyć usługi prawne najwyższej jakości, i rozpoznawać potrzeby klientów z którymi współpracuje.

Zawsze, celem Kancelarii było także tworzenie dobrych i bliskich relacji biznesowych. Takie podejście do biznesu spowodowało, iż dzisiaj Kancelaria ma już ugruntowaną, stabilną pozycję na rynku usług prawnych oraz może poszczycić się bogatym doświadczeniem oraz gronem swoich stałych Klientów i Współpracowników.

Pozwoliło to na zbudowanie własnej marki, utrwalenie swojej mocnej pozycji wśród podmiotów świadczących usługi doradztwa prawnego działających na polskim rynku, a także na stałą obecność w ogólnopolskich renomowanych rankingach firm prawniczych.

Począwszy od 2003 roku nasza Kancelaria zawsze była dobrze oceniana i od lat zajmowała wysokie miejsca w takich zestawieniach prowadzonych m.in. przez: (i) dziennik „Rzeczpospolita”, (Ii) dziennik „Gazeta Prawna” oraz (iii) rocznik „Book of Lists”.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego Press Room i zapoznania się z wydaniami rankingów z lat 2003-2015 (lista po prawej stronie) a także wybranymi publikacjami na temat Naszej Kancelarii.